Професионален Салон Ножици Кутија За Стилист Ножици Држач Држач Случај. Фризерски Чешли Клипови Кутија За Складирање
  • Неодамнешно

Професионален Салон Ножици Кутија За Стилист Ножици Држач Држач Случај. Фризерски Чешли Клипови Кутија За Складирање

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Acлик+НајлонГолемина : 5,94"x3, 15" x4, 13 " (15. Заштеда на простор и пренослив; може да се користи насекаде. Чувајте стабилно на која било рамна површина, на дното со дизајн против лизгање. Професионален држач за ножици за салони, чувајте ги сите ваши професионални клипови за чешли за ножици организирани. Опсег На Примена : Фризерски Салон, Семејство, Вклучен Пакет : 1 х Држач за Ножици (Не Вклучува Ножици). Изработени од еколошки акрилик и најлон, можат безбедно да ги држат ножиците од која било форма,влакната може да се отстранат и исчистат, со што се нуди похигиенски систем за складирање од традиционалните држачи за ножици.Вклучен пакет : 1 х Држач За Ножици (Не Вклучува Ножици).