АНГЕЛИ И ПТИЦИ Деца Руно Дуксер
  • Неодамнешно

АНГЕЛИ И ПТИЦИ Деца Руно Дуксер

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

65% Памук, 35% Полиестер Произведено во САД или Увезено. Машинско Перење. Младински Пуловер Руно. Допир на ангелот за ангелот во вашиот живот. Овој дуксер од руно за деца лесно ќе стане доверлив придружник за сите авантури на вашето дете благодарение на неговото меко и пријатно чувство. Дуксерот е изработен од издржлив материјал и има еластични манжетни и појас кој ќе обезбеди долготрајни перформанси. 65% памук и 35% полиестер хедер бои се 60% памук и 40% полиестер 100% памук надворешна ткаенина тежина : 7.0 мл/ид2 (237 г/м2) странична конструкција Цврсто плетена хауба со 2 панели ребрести манжетни и појас.