ХОХОДИ 4 Пакет Обрасци корали &засилувач; Море-01 Кујна Кабинетот Копчиња Фиока Копчиња Гардероба Копчиња Мат Црна Цинк Копчиња Фиока Повлекува Врата Копчиња Гардер
  • Неодамнешно

ХОХОДИ 4 Пакет Обрасци корали &засилувач; Море-01 Кујна Кабинетот Копчиња Фиока Копчиња Гардероба Копчиња Мат Црна

DEN 288.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Премиум Материјал● : рачките на Кабинетот се изработени од висококвалитетни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и кристално стаклени материјали, 8 завртки се изработени од нерѓосувачки челик Убав модел во фиоката повлекува за деца. Кабинетот гардероба копчиња не е лесно да исчезнат или ' рѓа, мала тежина, и тоа е многу издржливост. Лесно се вклопува или заменува. €Големина : 4 Пакувања кабинетот влече во кутија, големината на влечењето на детската фиока е 1,37" (L) x 1,37 "(W) x 1,10 "(H) x 0,66" (Ширина На Основата), копчињата на рустикалниот кабинет на оставата, чајната кујна се совпаѓаат со 8 стандардни завртки, големината на кратката е 0,31€1,1 инчи, а долгата е 0, 31x1, 37 инчи, што може да одговара на различна дебелина на таблата. ●Лесен За Инсталирање : Пронајдете ја позицијата каде што сакате да ја инсталирате на таблата и дупчете дупка, а потоа поминете низ завртката од задниот дел на таблата и затегнете ја конецот до рачката на копчето за Фиока. Толку лесен за инсталирање. ●Одлична Декорација● : Елегантен дизајн Со Тркалезна форма, вграден со јасен кристал. Разновидни дизајни на декоративни модели, елегантна и убава, удобна и мазна површина можат да ја доловат вашата имагинација иesетика.Уникатниот и елегантен изглед веднаш може да стане прекрасен пејзаж на вашиот дом. ①Прилики : копчињата И влечењата на Кабинетот се погодни за различни стилови на кабинети, кабинет за чевли, гардероби, фиока за биро, плакар, комода, гради, библиотека, ормари за складирање или какви било врати за мебел, што може да ја подобри оценката на вашата дневна соба, кујна, работна соба, спална соба и бања. Повлекувањето на фиоката може да работи и со различни стилови на декорација на сите места. ●Премиум Материјал● : рачките на Кабинетот се изработени од висококвалитетни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и кристално стаклени материјали, 8 завртки се изработени од нерѓосувачки челик. Убав модел во фиоката повлекува за деца. Кабинетот гардероба копчиња не е лесно да исчезнат или ' рѓа, мала тежина, и тоа е многу издржливост. Лесно се вклопува или заменува. €Големина : 4 Пакувања кабинетот влече во кутија, големината на влечењето на детската фиока е 1,37" (L) x 1,37 "(W) x 1,10 "(H) x 0,66" (Ширина На Основата), копчињата на рустикалниот кабинет на оставата, чајната кујна се совпаѓаат со 8 стандардни завртки, големината на кратката е 0,31€1,1 инчи, а долгата е 0, 31x1, 37 инчи, што може да одговара на различна дебелина на таблата. ●Лесен За Инсталирање : Пронајдете ја позицијата каде што сакате да ја инсталирате на таблата и дупчете дупка, а потоа поминете низ завртката од задниот дел на таблата и затегнете ја конецот до рачката на копчето за Фиока. Толку лесен за инсталирање. ●Одлична Декорација● : Елегантен дизајн Со Тркалезна форма, вграден со јасен кристал. Разновидни дизајни на декоративни модели, елегантна и убава, удобна и мазна површина можат да ја доловат вашата имагинација иesетика.Уникатниот и елегантен изглед веднаш може да стане прекрасен пејзаж на вашиот дом. ①Прилики : копчињата И влечењата на Кабинетот се погодни за различни стилови на кабинети, кабинет за чевли, гардероби, фиока за биро, плакар, комода, гради, библиотека, ормари за складирање или какви било врати за мебел, што може да ја подобри оценката на вашата дневна соба, кујна, работна соба, спална соба и бања.