Велигденски венец вештачки пролетен венец свила летен венец за влезна врата дома, рустикален asonидарски тегла, слатко
  • Неодамнешно

Велигденски венец вештачки пролетен венец свила летен венец за влезна врата дома, рустикален asonидарски тегла,

DEN 593.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Препорачано за области покриени со отворено или затворено. За време на празниците, може да се обеси на wallид, врата, па дури и на мантија. Или надворешни страни во куќата, градината или палубите. Ова е високо колекционерски носталгичен подарок што го прави совршен подарок за семејството и пријателите. Направено од квалитетни материјали, венецот ќе трае долго време без одржување!. 【Задоволен ветено】- секој проблем со нашиот производ, pls прво контактирајте со нас и ние ќе ви одговориме со најдоброто решение во рок од 24 часа. Оваа велигденска врата што виси венец е совршени акценти на вашиот украсен дом. Оваа пролет висина венец е совршен за свадби, забави, родендени или секојдневно украсување и повеќе!. Разновиден декор - Овој шарен цветен венец е погоден за влезна врата, wallид, затворено, на отворено, прозорец, камин, фарма, дневна соба, тремот, забава во центарот, свадба, празник и прослава на фестивалот. Willе му обезбеди на вашиот дом чувство на природна и неволја. Multiple Scenes Use : This Beautiful Ornament Can Be Used To Decorate The Front Door, Back Door, Room Door, Window, Fireplace, Stairs, Porch Wall Location Near The Entrance, Also Suitable For Many Places, Such As Cafes, Restaurants, Office Buildings, Бизниси, да ви претстават силна празнична атмосфера. Велигденски венец вештачки пролетен венец свила летен венец за влезна врата дома, рустикален asonидарски тегла, сладок домашен венец вештачки пролетен венец свила летен венец за влезна врата, свадба фестивал Фармхаус празник деформација : Woodcolor : Како што се прикажува сликата, (поради разликата помеѓу Различни монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!) Пакет Тежина : 240 Gpackage Големина : 30x30x1.5cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали Не ви пречи пред да нарачате.