Bestoyard лебдечки очила за сонце за сонце Прилагодливи спортови очила за безбедност, лента за безбедност, меки силиконски зачувувач на очила за мажи за мажи жени спорт
  • Неодамнешно

Bestoyard лебдечки очила за сонце за сонце Прилагодливи спортови очила за безбедност, лента за безбедност, меки силиконски

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Практични ленти за абење на очите : Пловечките ленти за абење на очите не можат да се прикачат на вообичаени очила, туку и на нуркање на Googles, чувајте ги Googles afloats, така што ќе го обезбедат вашиот абење на очите 2 различни бои : Ремените со очила се во 8 различни шармантни бои, вклучуваат црвена, жолта, розова и така натаму, обезбедете различни избори за вашите различни потреби за појавување. Материјал : Ремените се изработени од квалитетен силиконски, мек и лесен, удобно за носење кога работите или патувате. Широка примена : Ремените се вклопуваат за рафтинг, риболов, пливање, лебдечки и какви било други подводни или надворешни активности. Пакетот вклучува : 1 парчиња очила за очила за сонце во црна или сина боја, доволни за вашата дневна употреба. Практични ленти за абење на очите : Пловечките ленти за абење на очите не можат да се прикачат на вообичаени очила, туку и на нуркање на Googles, чувајте ги Googles afloats, така што ќе го обезбедат вашиот абење на очите. 2 различни бои : Ремените со очила се во 8 различни шармантни бои, вклучуваат црвена, жолта, розова и така натаму, обезбедете различни избори за вашите различни потреби за појавување. Материјал : Ремените се изработени од квалитетен силиконски, мек и лесен, удобно за носење кога работите или патувате. Широка примена : Ремените се вклопуваат за рафтинг, риболов, пливање, лебдечки и какви било други подводни или надворешни активности. Пакетот вклучува : 1 парчиња очила за очила за сонце во црна или сина боја, доволни за вашата дневна употреба. Опис лебдечки очила за очила за сонце прилагодливи спортови на очила за безбедност на очила за безбедност на очила за очила за очила за очила за силиконски очила за мажи за мажи кои се спортуваат на отворено, активности на вода. Карактеристики- боја : црна;- материјал : силикон;- Големина : 21 x 1,57 x 0,39 инчи (l* w* h); Пакет, вклучувајќи 1* Свитка за лебдечки очила за сонце.