Бербер Кејп Професионална Фризура Салон Капи, Американско Знаме Голем Бербер Кејп Шал Со Еластичен Врат ЗА САМ Фризура И Боење На Косата Третман На Пермирање 55 Х 66 ?
  • Неодамнешно

Бербер Кејп Професионална Фризура Салон Капи, Американско Знаме Голем Бербер Кејп Шал Со Еластичен Врат ЗА САМ Фризура

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер Изработени Од Полиестер.Мека, Лесна, Водоотпорна И Издржлива Ја Одржува Вашата Облека Сува И Чиста. Големина : 140 * 168см/ 55. Список На Пакети : 1 * Наметка За Сечење Коса. Може Лесно Да Се Избрише, Да Се Мие Во Машина Топло, Па Дури И Хемиско Чистење. Професионално Сечење Бербери Наметки Со Ракави, Ја Одржува Вашата Облека Сува И Чиста. Ова Е Задолжително За Сите Стилисти За Коса. Дизајнот Го Прави Посебен И Интересен Престилка. Заштитува Од Боја На Коса И Други Штетни Течности, Одржувајќи Ја Облеката Сува И Clean.It Лесно Се Преклопува И Складира. Погоден За Фризерство, Боја За Коса, Перм И Многу Повеќе, Водоотпорна И Антистатичка И Нелеплива Коса.