Виксологија Коктел Инспириран Соја Свеќа - Еднократно Карпи Стакло-Направени Во Кентаки-7 мл
  • Неодамнешно

Виксологија Коктел Инспириран Соја Свеќа - Еднократно Карпи Стакло-Направени Во Кентаки-7 мл

DEN 384.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МИРИЗЛИВА СВЕЌА : Суштина на цимет, морско оревче и каранфилче ПОДАРОК ЗА СВЕЌИ : одличен додаток на секоја машка пештера, домашна канцеларија, кујна и низ целиот дом. ДОЛГОТРАЈНО : Направено Од премиум восок од кокос и соја. Согорува мазна арома 36 часа. БОНУС : еднократно висококвалитетно стакло од карпи. Едноставно отстранете ја етикетата со винил и измијте ја откако свеќата целосно ќе изгори. Вклучува рецепт за коктел инспириран Од Белини. РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ВО САД : Гордо истури со рака во Кентаки. Добредојдовте на сезоната на промени со нашиот класичен земете Зачин Од Тиква. Суштината на циметот, морското оревче и каранфилчето се вртат во нашата мешавина од восок со потпис што завршува со наздравена белешка од бел слез и можеби ќе се гушкате до камперски оган. Додека сте на тоа, фатете ги пријателите и изматете го нашиот вклучен рецепт За Коктел Од Зачин Од Тиква мартини.