20/25/32/50мм Цевка Конектор 3/4/5-начин Спојка DN15/20/25 Водоснабдување Пластични Цевки Фитинзи 1Pcs
  • Неодамнешно

20/25/32/50мм Цевка Конектор 3/4/5-начин Спојка DN15/20/25 Водоснабдување Пластични Цевки Фитинзи 1Pcs

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Канализација Погледнете ја втората слика за детали. Погледнете ја втората слика за детали. Канализација20/25/32/50мм Цевка Конектор 3/4/5-начин Спојка DN15/20/25 Водоснабдување Пластични Цевки Фитинзи 1pcsinner дијаметар на цевката : 20/25/32/50mmprodam Име : 3/4/5 Патот 3d Пвц Конектор Боја : бел пакет вклучува : 1pcpelessente : 1 : Поддршка dropships2 : ве Молиме дозволете мало рачно мерење на производот.