Реткоелектричен НОВ МОТОР СО РАСПРСКУВАЧ НА СОЛ 12V КОМПАТИБИЛЕН СО КУПУВАЧИТЕ СНОУДОГ 1400601SS РАСПРСКУВАЧ на СОЛ 3016309
  • Неодамнешно

Реткоелектричен НОВ МОТОР СО РАСПРСКУВАЧ НА СОЛ 12V КОМПАТИБИЛЕН СО КУПУВАЧИТЕ СНОУДОГ 1400601SS РАСПРСКУВАЧ

DEN 927.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен со КУПУВАЧИ, МАЧКА и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди монтажа. Заменува : КУПУВАЧИ : 3016309, ОПИС НА ПРЕДМЕТОТ : МОТОР ЗА РАСПРСКУВАЧ НА СОЛ, ТИП НА ЕДИНИЦА : КУПУВАЧИ, НАПОН : 12, СТРУЈА : ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА, СПЕЦИФИКАЦИИ : 2,5-4,5 КУБНИ ДВОРОВИ, ТЕЖИНА : 17 ФУНТИ. Целосна Една Година Гаранција. Компјутер тестиран за постојан Квалитет и ненадмината сигурност. Мотор-Напон : 12v Извор : Резервен Пазар. Компатибилен со КУПУВАЧИ, МАЧКА и многу повеќе. Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди монтажа. Заменува : КУПУВАЧИ : 3016309, ОПИС НА ПРЕДМЕТОТ : МОТОР ЗА РАСПРСКУВАЧ НА СОЛ, ТИП НА ЕДИНИЦА : КУПУВАЧИ, НАПОН : 12, СТРУЈА : ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА, СПЕЦИФИКАЦИИ : 2,5-4,5 КУБНИ ДВОРОВИ, ТЕЖИНА : 17 ФУНТИ. Целосна Една Година Гаранција. Компјутер тестиран за постојан Квалитет и ненадмината сигурност. Мотор-Напон : 12v Извор : Резервен Пазар. РЕТКОЕЛЕКТРИЧЕН БРЕНД КОМПАТИБИЛЕН СО КУПУВАЧИТЕ, CATBUYERS : 3016309 ITEM ОПИС : ТИП НА МОТОРНА ЕДИНИЦА ЗА РАСПРСКУВАЧ НА СОЛ : КУПУВАЧ НАПОН : 12 СТРУЈА : DCSPECECATIONS : 2,5 - 4,5 КУБНИ ДВОРОВИ : 17 LBSАПЛИКАЦИИ ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ГО ВАШИОТ БРОЈ НА ДЕЛ ОД OEM ОД ВАШАТА ОРИГИНАЛНА ЕДИНИЦА ЗА ДА ПОМОГНЕТЕ ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ МОНТАЖА.КУПУВАЧИ SNOWDOGG SREADER 1400601 SSBUYERS SNOWDOGG SREADER 1400701 SSBUYERS SNOWDOGG ПОД TAILGATE SREADER 92440 SSA.