Завртка за капаче на главата на приклучокот, DIN 912, M20-2,5 x 35mm, легура челична метричка класа 12,9, црн оксид, груба нишка на хексадецимален приклучок, завртка M20 Allen, должи
  • Неодамнешно

Завртка за капаче на главата на приклучокот, DIN 912, M20-2,5 x 35mm, легура челична метричка класа

DEN 3295.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тема : Груба / целосна нишка / метричка класа 12 Препорачан клуч за клуч на хексадецимален приклучок Ален : 17. Црниот оксид не е заштитна завршница и ќе 'рѓа ако е изложена на влага. Материјалот од не'рѓосувачки челик се препорачува за околини со влага. Тема : Груба / целосна нишка / метричка класа 12. Препорачан клуч за клуч на хексадецимален приклучок Ален : 17. Црниот оксид не е заштитна завршница и ќе 'рѓа ако е изложена на влага. Материјалот од не'рѓосувачки челик се препорачува за околини со влага. Надворешно навојно прицврстувач со унифицирани навои, цилиндрична глава со обеткана горната површина, згрчени цилиндрични страни и шестоаголна вдлабнатина, направена од легура челик. Идеално за прецизно склопување работа со блиски толеранции и апликации на кои им е потребна добро алатка. Обезбедува поголема јачина на затегнување од еквивалентните големини на завртки за капачето на главата од одделение 5 или одделение 8, додека се потребни помалку површински површини или контрабур, бидејќи прицврстувачот е внатрешно затворен.