Leo Durocher PSA DNA COA потпиша 8x10 фото -младенчиња Автограм - Автограмирани фотографии од MLB
  • Неодамнешно

Leo Durocher PSA DNA COA потпиша 8x10 фото -младенчиња Автограм - Автограмирани фотографии од MLB

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Leo Durocher PSA DNA COA потпиша 8x10 фото-младенчиња Автограм Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм на Лео Дурочер. Меморијабилии во Бруклин Доџерс.