12 x Цврсти месинг изолациони вентили со фитинзи за крајна компресија 15мм
  • Неодамнешно

12 x Цврсти месинг изолациони вентили со фитинзи за крајна компресија 15мм

DEN 1679.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 15мм Цврст робустен дизајн. Количина на пакувања : 12. Големина : 15мм. Цврст робустен дизајн. Количина на пакувања : 12. Нашиот сеопфатен опсег на водоводни фитинзи за многу употреби и акции.