13 Риболов - потпирајте се на црно - вртејќи се шипки за риболов
  • Неодамнешно

13 Риболов - потпирајте се на црно - вртејќи се шипки за риболов

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Јапонски 24 тони PVG24 T празна конструкција Се потпираат на црните удари на патот над својата класа по тежина благодарение на светлината, но сепак бурно PVG 24 T празно, еволуираат водичи и развиваат беспрекорно седиште на ролна. Taper е совршен за мамка за мамка колку што е можно, додека обезбедува реагирана изобилство на 'рбетот за борба против секоја риба.