Комплет за стартување на печатење на матрички за печатење на матрици за пренесување на паста, додатоци за печатење на екран, додатоци за печатење на екран вклучува?
  • Неодамнешно

Комплет за стартување на печатење на матрички за печатење на матрици за пренесување на паста, додатоци за печатење

DEN 1120.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплет за алатки за додатоци за трансфер : 4 мини пискави, 2 големи аголни пискави, 2 мали аголни стискави, 5 стапчиња за мешање, 2 ленти во боја и вклучени јасен случај Силиконски стискави : Одлично за влегување во тие убави и фенси детали. Ова дефинитивно ќе биде вашиот омилен и најкористен Спиеге. Флексибилна текстура што совршено ја измазнува залепете или мастило преку дизајни за трансфер. 4 мини пискави : едноставен и лесен за употреба; 4 аголни пискави се мултифункционални, различни агли достигнуваат различни детали кога ќе го ставите овој стипендист во играта за игра. Лесно се држи со голема маневрирање за тесни агли. 5 Промешајте стапчиња : Измешајте и лажичка паста или мастило од тегли. Подиоците во боја се користат за мешање 2 или повеќе пасти заедно за да се создаде сосема нова боја.