Џеспер Брз Потпишан Њујорк Ренџерс Хокеј Пак Автограм 1а-Автограм Нхл Пакови
  • Неодамнешно

Џеспер Брз Потпишан Њујорк Ренџерс Хокеј Пак Автограм 1а-Автограм Нхл Пакови

DEN 1135.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нхл Пакови. Џеспер Брз Потпишан Њујорк Ренџерс Хокеј Пак Автограм 1а ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема Да биде вклучен џеспер Брзо сувенири. Њујорк ренџерс сувенири.