Rescess Копирајте го авионот модел 20см за Air American Delta Airways A350 легура на лекување на леаниот модел на авион Airbus Ornaments колекција
  • Неодамнешно

Rescess Копирајте го авионот модел 20см за Air American Delta Airways A350 легура на лекување на леаниот

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Професионализам : Нашиот тим секогаш работеше напорно за да ја реплицира извонредноста на авионите Водечката технологија, строгиот избор на материјали и генијалноста го наведува нашиот тим да обрне внимание на сите детали од моделот на авиони во скала, а занаетчиите го создаваат секој модел на авиони со срце. Нашите модел авиони се дизајнирани да ја задоволат вашата страст кон колекционерските колекционери. Неговиот исклучителен дизајн и внимание на деталите се сигурни дека ќе ги воодушеви колекционерите и ентузијастите во авијацијата. Нашите модел авиони се начин да ја изразите и споделите вашата страст. Кога градите модел на авиони. За да се постигне најдобрата рамнотежа на силата и тежината, ние користиме материјали за легура на легура. Овие материјали се специјално дизајнирани за да обезбедат јачина и издржливост при минимизирање на тежината. Нашите модели на скала на авиони се дизајнирани со прецизност и издржливост на ум. Тродот е изработен од увезена легура на цинк, по повеќекратно полирање и прецизно сечење, линиите се мазни без никакви закопчувања и дефекти. Резултатот е реален изглед. Услуга по продажба : Секој модел авион е строго тестиран и прикажан. Ако имате какви било прашања во врска со производите на модели на авиони со скала, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме професионални одговори во рок од 24 часа. Нашиот тим ќе ви обезбеди многу задоволителна услуга по продажбата. "Опис на производотНота : Поради различни агли на снимање и светлина, може да има одредена разлика во бојата во моделот Авион, ве молиме разберете. Тип : Авион МоделМатеријал : Алуминиумско тело/гума заградаПрактика, може да се користи како домашна декорација, поставена на бирото , додавајќи забава во вашиот секојдневен живот. Овој модел на авион е намален авион. Најдобар подарок за семејство или пријатели. Забелешка : За поголемите модели на авиони, ние ќе ги расклопиме крилјата и тркалата, и можете сами да ги соберете. Доколку имате било кој Прашања, ве молиме контактирајте не.