Lytio економија за Toshiba TLPLET10 Projector Lamp Tlple-T10
  • Неодамнешно

Lytio економија за Toshiba TLPLET10 Projector Lamp Tlple-T10

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сијалиците за решенија за економија Lytio се произведуваат во Северна Америка и обезбедуваат иста издржливост, квалитетно и илустративно искуство како вашето оригинално Економската линија е прифатлива опција за потрошувачот со низок крај, дизајниран да обезбеди најдобар квалитет на низок буџет. Секој пакет доаѓа со лесен за следење на упатството за инсталација за да ја замените старата ламба. Ве молиме затворете го проекторот и почекајте да го оладите пред да ја инсталирате светилката. Сијалиците за замена на економијата на литио вклучуваат 90 дена гаранција за замена. Сијалиците за решенија за економија Lytio се произведуваат во Северна Америка и обезбедуваат иста издржливост, квалитетно и илустративно искуство како вашето оригинално. Економската линија е прифатлива опција за потрошувачот со низок крај, дизајниран да обезбеди најдобар квалитет на низок буџет. Секој пакет доаѓа со лесен за следење на упатството за инсталација за да ја замените старата ламба. Ве молиме затворете го проекторот и почекајте да го оладите пред да ја инсталирате светилката. Сијалиците за замена на економијата на литио вклучуваат 90 дена гаранција за замена. Lytio економија за Toshiba TLPLET10 Projector Lamp (само сијалица).