DS-2CD2183G0-I 4K 8MP IP камера 2,8мм POE Vandal Dome Camera IP67 IK10 H.265+ Англиска верзија, Надградба на фирмверот за поддршка, приклучок и репродукција на компатибилна со HikVision NVR, Hik-Connect
  • Неодамнешно

DS-2CD2183G0-I 4K 8MP IP камера 2,8мм POE Vandal Dome Camera IP67 IK10 H.265+ Англиска верзија, Надградба на

DEN 2479.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ултра HD јасност - Ултрахд 4 K 8 MP висока резолуција (3840 × 2160) снимки, заробени со леќи од 2,8 мм Автоматско снимање - Откривање на упад во периметар, откривање на преминување на линија, стационарно откривање на предмети, откривање на пешаци, откривање на лице, броење на вкрстено ниво. Квалитет - 3Д дигитален намалување на бучавата, дигитален широк динамичен опсег, IR опсег до 45м, видео компресија : H. Карактеристики - IP67 водоотпорно куќиште, IK10 Vandal Proof, IR Cut Filter со автоматски прекинувач (ден/ноќ/автоматски/распоред). Гаранција - Оваа камера е оригинална меѓународна верзија, а не американска верзија, една година гаранција и технологија за доживотна технологија опфатена со продавачот. Ултра HD јасност - Ултрахд 4 K 8 MP висока резолуција (3840 × 2160) снимки, заробени со леќи од 2,8 мм. Автоматско снимање - Откривање на упад во периметар, откривање на преминување на линија, стационарно откривање на предмети, откривање на пешаци, откривање на лице, броење на вкрстено ниво. Квалитет - 3Д дигитален намалување на бучавата, дигитален широк динамичен опсег, IR опсег до 45м, видео компресија : H. Карактеристики - IP67 водоотпорно куќиште, IK10 Vandal Proof, IR Cut Filter со автоматски прекинувач (ден/ноќ/автоматски/распоред). Гаранција - Оваа камера е оригинална меѓународна верзија, а не американска верзија, една година гаранција и технологија за доживотна технологија опфатена со продавачот.