Александра Пол Бајватч Лично автограмирано со фотографија *Приватно потпишување *
  • Неодамнешно

Александра Пол Бајватч Лично автограмирано со фотографија *Приватно потпишување *

DEN 720.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Обезбедена е локација за датум и потпишување Големината на фотографијата е 8x10. Оваа фотографија беше од приватно потпишување. Обезбедена е локација за датум и потпишување. Големината на фотографијата е 8x10. Оваа фотографија беше од приватно потпишување. Александра Пол лично потпиша автограмирана фотографија од ТВ сериите Baywatch. Александра Пол како лик, потполковник Стефани Холден, таа исто така го додаде и името на ликот на фотографијата. Од Ед Бедрик автограми приватно потпишување.