Нов LON0167 5 DIA има 120 решетки 8 Доверливи дупки за ефикасност Абразивна шкурка за пескарење 10 парчиња за осцилирачка алатка
  • Неодамнешно

Нов LON0167 5 DIA има 120 решетки 8 Доверливи дупки за ефикасност Абразивна шкурка за пескарење 10 парчиња

DEN 132.96

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Главен материјал : (издржлив во употреба) абразивна крпа; Содржина на пакетот : 10 парчиња (најнова технологија) x шминка со високи производи со високи производи Име на производот : Безобразен шкурка за пескарење диск; Тежина : 65g. Грануларност : 120; Внимателно избрана главна боја : бела, кафеава. Вклучена батерија : Успех бр.; Дијаметар : 5 ". Број на дупка : Совршен во изработката 8. Главен материјал : (издржлив во употреба) Абразивна ткаенина; Содржина на пакет : 10 парчиња (најнова технологија) x Сендинг на производи со високи производи на производи. Грануларност : 120; внимателно избрана главна боја : бела, кафеава. Батерија вклучена : Успех бр; дијаметар : 5 “. Број на дупка : Совршен во изработката 8. Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Ви благодарам! The use of high moderate price quality grinding materials, sharp workmanship and durable.Widely used in artificial recommended stone, furniture and wood products, metals, automobiles, circuit board, ship, sheet metal, wood, surface coating, the glass fiber plate, computer Подготвени и други многу производи на 'рѓа, израмнување, полирање, огледало и така натаму. Предмети за мелење и полирање.