Став барон снег шакси, природно
  • Неодамнешно

Став барон снег шакси, природно

DEN 479.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени Добијте го ставот Барон Мерино мешавина од снег спорт чорап и подгответе се за авантура на отворено додека се чувате себеси. Чорапи над-калф што погодија веднаш под коленото. Изградбата на инфикнит обезбедува исклучителна трајност и заштита од искинување и кинење. Feel360 технологијата го намалува мирисот, ги регулира температурите и ја зголемува еластичноста со премија изопачени предива. Перформансите за перформанси ја комбинираат заштитата на влијанието со удобноста. Големина : 9-13 промоциите можат да варираат во зависност од големината.