Подлога за греење на миленичиња Rormket, 12 прилагодлива температура Електрична кучиња подлога за греење на мачки со 12 прилагодливи автоматско напојување, водоотпорно
  • Неодамнешно

Подлога за греење на миленичиња Rormket, 12 прилагодлива температура Електрична кучиња подлога за греење на мачки

DEN 225.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Надградена безбедносна подлога за греење на кучиња и мачки : Пат за греење на миленичиња Погодна за артритични миленичиња, бремени миленичиња, новороденчиња или постари миленичиња, миленичиња за повреди, чувајте топло и удобно - помогнете му на миленичето да ужива во убавата зима Функција за исклучување на автоматско напојување : Електрични влошки за ПЕТ со Време на функција за време на функцијата 1-12 час подлога за греење ќе биде автоматско исклучување, ќе ја намали температурата, ќе обезбеди безбедност. Контрола на функцијата за прилагодување на температурата и безбедноста : Подлогата за греење има регулатор на температура со 12 нивоа , Обезбедете (86-136 ℉/30-57 ℃) Поставување на температура за ИЗБОР. Поставете го во зависност од температурата во затворен простор за да обезбедите топлина за вашето домашно милениче. 8 Безбедност и безбедна структура за заштита на слојот : Мекиот пламен ретардант и водоотпорен ПВЦ плик за куќиште, интелигентниот сензор за температура може да избегне прегревање, да го спречи вашето домашно милениче да се изгори. Покрив за отстранување на миењето : Надворешното меко покритие на руно може да се исчисти со машина или рака, не грижете се за стапче за коса на подлогата. 【Гаранцијата】-ако подлогата за греење на миленичиња е оштетена или друга причина зошто не сте 100% задоволни, тогаш контактирајте не и ние ќе ја обезбедиме вашата апсолутна среќа. Наша намера е да ја понудиме најдобрата услуга за клиенти. Подлога за греење на миленичиња.