Акција на Блејк Паркер Чикаго Кобс потпишан 8x10 - Автограмирани фотографии од MLB
  • Неодамнешно

Акција на Блејк Паркер Чикаго Кобс потпишан 8x10 - Автограмирани фотографии од MLB

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Акција на Блејк Паркер Чикаго Кобс потпишан 8x10 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен во меморијалите на Блејк Паркер. Меморијабили на Чикаго Каби.