Држач за дрво пенкало, 4 слотови за организатор на моливчиња со држач за далечински управувач за биро, countertops козметичка решетка за складирање четки
  • Неодамнешно

Држач за дрво пенкало, 4 слотови за организатор на моливчиња со држач за далечински управувач за биро, countertops

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Држач за пенкало за биро голем капацитет : одржува сè прилично организирано и тоа ќе ги облече вашата работна маса и маса на едноставен и елегантен начин Овој софистициран носител на моливи ќе биде најдобриот подарок за девојчињата, децата во вашиот живот како колегите, пријателите, наставниците или некој во канцеларијата. Идеален подарок за организатор на канцелариски материјал. Најдобри подароци за Божиќ, роденден. Материјал : Направено од орев со висок квалитет на животната средина. Севкупна димензија (приближно) : Должина : 7,68 "(19,5 см) x Ширина : 5.04" (12,8 см) x Висина : 3,35 "(8,5 см). , задоволувачки за најразлични стоки, одржува сè прилично организирано и тоа ќе ја облече вашата работна маса. држач за пенкало за биро голем капацитет : одржува сè прилично организирано и тоа ќе ги облече вашата работна маса и маса на едноставен и елегантен начин. Овој софистициран молив Носителот ќе биде најдобриот подарок за девојчињата, децата во вашиот живот како колегите, пријателите, наставниците или некој во канцеларијата. Идеален подарок за организатор на канцелариски материјал. Најдобри подароци за Божиќ, роденден. Материјал : Направено од орев со висок квалитет Приближно.) : Должина : 7,68 "(19,5 см) x ширина : 5.04" (12,8 см) x Висина : 3,35 "(8,5 см). Држач за молив за биро : Може да има многу пенкала, моливи, четка за шминка, задоволување за најразлични стоки, одржува сè прилично организирано и што ќе ја облече вашата работна маса. Карактеристики : Декорирање на вашата работна површина. Подарок за организатор на канцелариски материјал. Луѓето кои ја сакаат модата или имаат уметник вкус, не можете да го пропуштите. ИТМЕМ : Молив Купматеријал : Walnut Style : Едноставен и модерен број : Должина : 7.68 “(19,5 см) x Ширина : 5.04 "(12,8 см) x Висина : 3,35" (8,5 см) Пакет Вклучен : 1 парчиња чаша за моливи.