Привлечни свилени трепки C навивам .20мм екстензии на трепките
  • Неодамнешно

Привлечни свилени трепки C навивам .20мм екстензии на трепките

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 фиока на примамливите свилени трепки C навивам, дебелина од 0,20мм. Големина/должина : (Изберете од опција). 1 фиока на примамливите свилени трепки. C навивам, дебелина од 0,20мм. Големина/должина : (Изберете од опција). Примачците со свилени трепки се направени од синтетички полиестер. Синтетичките трепки реагираат подобро на абење и солза од другите материјали. Покрај тоа, синтетиката има најмалку можни шанси за алергиски реакции со човечка кожа.