RS Model 92244 1/72 Финска Воздухопловни сили Дорниер До22 Пластичен модел
  • Неодамнешно

RS Model 92244 1/72 Финска Воздухопловни сили Дорниер До22 Пластичен модел

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Овој пластичен модел бара склопување и сликарство. Лепила, алатки, бои, итн., Се продаваат одделно. 1/72 Скала Необјавен комплет за пластично склопување. Доаѓа со 4 различни решенија. Комплетен нов модел. Пластичен модел РС модел (Чешки). Овој пластичен модел бара склопување и сликарство. Лепила, алатки, бои, итн., Се продаваат одделно. 1/72 Скала Необјавен комплет за пластично склопување. Доаѓа со 4 различни решенија. Комплетен нов модел. Пластичен модел РС модел (Чешки).