Шрафцигер мултитул окус рамен врв на шрафцигер за DIY за поправка на бит држач мини окус заменливи алатки за глава шрафцигер
  • Неодамнешно

Шрафцигер мултитул окус рамен врв на шрафцигер за DIY за поправка на бит држач мини окус заменливи

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заменлива глава (рамен врв Torx) Должина на производот : околу 8 см/3,15 инчи. Нашата фотографија е само за прикажување. Преовладуваат спецификациите на стоката во натура. Единечна продажба. Листа за пакување : . Заменлива глава (рамен врв Torx). Должина на производот : околу 8 см/3,15 инчи. Нашата фотографија е само за прикажување. Преовладуваат спецификациите на стоката во натура. Единечна продажба. Листа за пакување : . Карактеристики : Заменлива глава (рамен врв на доц) Должина на производот : околу 8 см/3,15 интроници : Нашата фотографија е само за прикажување. Преовладуваат спецификациите на стоката во натура. Единствена продажба. Список на пакувања : 1 * Производ за шрафцигер за прикажување4. Времето на транзит на услуги е обезбедено од превозникот и ги исклучува викендите и празниците. Времето на транзит може да варира, особено за време на сезоната на празници. Поради статусот на акции и разликите во времето, ние ќе избереме да ја испорачаме вашата ставка од нашиот прв достапен магацин за . 12 месеци ограничена гаранција на производителот за неисправни предмети (со исклучок на оштетените предмети и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечна гаранција. Неисправните предмети мора да бидат пријавени и вратени во периодот на гаранција (и во оригиналното пакување, доколку е можно). Мора да ни кажете што е дефектот и да ни го дадете бројот на нарачката. Ние не ги поправаме или заменуваме предметите со истечена гаранција. Спецификации на главата : Големина на главата на завртката : Occus Slotted Conchangeablescrew Вршење на главата Тип : Occus, Occus Magnetic : Nofeatures : Mini, Dismountable, Double Headwith рачка или не : Yestype : Mini Screw Driver Model Број : Screw Driverpackage : Под 5pcsis Прилагодено : yessize : околу 8 смматеријал : Chrome-Vanadium Steelfeature 1 : Заменлива шрафцивер за глава 2 : мини 2 во 1 рамен врв на окус шрафциверфејт 3 : Алатка за поправка : Поддршка.