Алатка за столарија Аексит Алатки за напојување на струја 1/2 x 7/8 рутер за рутери на табелата бит секач
  • Неодамнешно

Алатка за столарија Аексит Алатки за напојување на струја 1/2 x 7/8 рутер за рутери на табелата бит секач

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : Бит на табела Едигер; Големина на квалитетот : 1/2 "x 7/8"; дијаметар на Шанк : 12,7cm/1/2 " Длабочина на сечење : 22,2 см/7/8"; ширина на сечење : 39,98 см/1 9 /16 "; целосен дијаметар : 92,66см/321/32". Радиус за сечење : 51,92см/23/64 "; дијаматер на лежиште : 15см/0,6"; вкупна должина : 78мм/3. Материјал : челик, карбид; боја : сребрен тон. Тежина : 238g; Содржина на пакет : 1 x табела едгетер бит . Име на производот : Бит на табела за табела; Големина на квалитет : 1/2 "x 7/8"; дијаметар на Шанк : 12,7 см/1/2 ". Длабочина на сечење : 22.2cm/7/8 "; ширина на сечење : 39.98cm/1 9/16"; целосен дијаметар : 92. Сечење радиус : 51.92cm/23/64"; Дијатер на лежиште : 15см/ 0,6 "; вкупна должина : 78мм/3,1". Материјал : челик, карбид; боја : сребрен тон. Тежина : 238g; Содржина на пакет : 1 x табела за едегант бит. Совети за сечење на карбид за да се обезбеди остар и долготраен пресек. Исклучиво за разни техники за сечење на дрвени работи, како рутирање, резба, заокружување, мелење, обликување, монистра, ковање, гулаб на гулаб, сечење и црвенило за кастрење.