Внатрешна предводена ламба
  • Неодамнешно

Внатрешна предводена ламба

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајн на прекинувач на сензорот за осветлување на 3 нивоа со моќна LED светло : единечен допир дава најниска осветленост, двојни допири средно и три допири најсилни До 4 часа безжична игра на едно обвинение. Материјали : ABS+гума. Макс Wattage : 5 W. Напон : AC100-220 V, DC 5 V, 500 MA. LED ламба за биро. LED ламба за биро. Дизајн на прекинувач на сензорот за осветлување на 3 нивоа со моќна LED светло : единечен допир дава најниска осветленост, двојни допири средно и три допири најсилни. Одлична употреба на дизајн во спална соба, училишна соба, автомобил, бебешка соба, итн. Брзност : 3 нивоа затемнето до 4 часа безжична игра на единечна моќност на сензорот за осветленост на осветленост на ниво 3 на ниво 3 со моќна LED светлина : единечен допир дава најниска осветленост, двојни допири, двојни допири Среден и три допира најсилни. Одлична употреба на дизајн во спална соба, училишна соба, автомобил, бебешка соба, итн. Брзност : 3 нивоа затемнети до 4 часа безжична игра на едно полнење до 4 часа безжична игра на едно полнење.