Фудбал за Force Motorola Moto Z4 - ActiveStretch Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за моторола мото Z4 Force - etет Блек
  • Неодамнешно

Фудбал за Force Motorola Moto Z4 - ActiveStretch Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екранот Нема пластично покритие на прозорецот што го попречува вашиот поглед или работа на мото -силата на мото Z4. ? [Прилагодливо] одговара на вашата сила на Moto Z4, како и многу други уреди додека остануваат безбедни. Иновативниот дизајн на Active Stretch Sport Armband користи силни еластични зафати за цврсто да ја зафати вашата мото -Z4 сила безбедно за да овозможи целосно гледање и пристап додека го одржувате во место. ? [Флексибилност] Ротирајте 360 степени за да ја видите вашата мото Z4 сила под совршен агол. Кликнете на една од 23-те претходно поставени позиции без да ја отстраните од раката!. ? [Дополнително складирање] Вклучува слот за клуч за безбедно складирање додека сте надвор и околу. ? [Изграден за удобност] Материјал за дишење и истегнување со исечоци на преградата за додадена вентилација и циркулација. ? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екранот. Нема пластично покритие на прозорецот што го попречува вашиот поглед или работа на мото -силата на мото Z4. ? [Прилагодливо] одговара на вашата сила на Moto Z4, како и многу други уреди додека остануваат безбедни. Иновативниот дизајн на Active Stretch Sport Armband користи силни еластични зафати за цврсто да ја зафати вашата мото -Z4 сила безбедно за да овозможи целосно гледање и пристап додека го одржувате во место. ? [Флексибилност] Ротирајте 360 степени за да ја видите вашата мото Z4 сила под совршен агол. Кликнете на една од 23-те претходно поставени позиции без да ја отстраните од раката!. ? [Дополнително складирање] Вклучува слот за клуч за безбедно складирање додека сте надвор и околу. ? [Изграден за удобност] Материјал за дишење и истегнување со исечоци на преградата за додадена вентилација и циркулација. Чувајте ја вашата музика, контакти и забава близу додека работите надвор. Со елегантен, прилагодлив и удобен дизајн, Active Stretch Sport Armband ја спречува потребата да ја задржите вашата мото -Z4 сила за време на тренингот.