Грејд гроздобер фиксен телефонски клуч за бирање антички фиксни телефон за канцелариски дом хотел изработен од смола
  • Неодамнешно

Грејд гроздобер фиксен телефонски клуч за бирање антички фиксни телефон за канцелариски дом хотел изработен од смола

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ID на повик DTMF/FSK Дојдовни повици и записи во појдовни повици. Прикажи ажуриран датум и недела и време. Функција без раце. Функција за преработка. ID на повик DTMF/FSK. Дојдовни повици и записи во појдовни повици. Прикажи ажуриран датум и недела и време. Функција без раце. Функција за преработка. Тип : Phones Merical : смола, Metal Wire Тип : Id Corded Caller ID : Displaytime : Date Display Support : Hands Freed TMF/FSK ID на повикувачот. Вклучувајќи ги повиците и записите во заминување. Канцеларија, хотел и друго место што сакате список на пакети : 1 x гроздобер телефон со различните ефекти на осветлување помеѓу компјутерските монитори и мобилните телефони, вистинската боја на производот може да биде малку поразлична од прикажаната слика. Преовладува реалниот производ. Ви благодариме за разбирањето. Ретро гроздобер телефонски телефони Класичен биро за фиксни телефонски повикувачи ИД дисплеј за канцеларија домашна дневна соба декор, прекрасен подарок.