Јамашита Когеи 14079590 стаклени чаши, бели, φ2,8 x 1,8 инчи, 2,8 fl oz, решетка за четка Kuresuu
  • Неодамнешно

Јамашита Когеи 14079590 стаклени чаши, бели, φ2,8 x 1,8 инчи, 2,8 fl oz, решетка за четка Kuresuu

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гаранцијата на производителот не смее да се применува8 x 1,8 инчи (70 кубици). Материјал : порцелан. Земја на производство : Јапонија.8 x 1,8 инчи (70 кубици). Материјал : порцелан. Земја на производство : Јапонија. Забелешка : После употреба, користете детергент за кујна за веднаш да ја отстраните нечистотијата и темелно исплакнете. Исто така, ве молиме, дозволете му да се исуши целосно пред складирање.