Прекрасни женски зајдисонци Виолетова велосипедски шорцеви, црни, големи
  • Неодамнешно

Прекрасни женски зајдисонци Виолетова велосипедски шорцеви, црни, големи

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

58% памук, 37% рајон, 5% спандекс Повлечете го затворањето. Лесен и удобно за носење кога работи со работи. Опуштено прилагодено Плеја Обично кратко што може да биде и удобно и шик. Доаѓа во најразлични бои; дизајни; големини. Трендовски обични шорцеви што никогаш не излегуваат од стил. На Splendid веруваме во зближување на луѓето. Во добра компанија и одличен разговор. Ние веруваме во одземање време да уживаме во малите работи и уште поважно да ги славиме големите работи. Сметаме дека луѓето треба да го негуваат секој момент. Liveивеј го нагоре.