Копче за контрола на копчето за контрола XAL -B01 BX1-22 1 Контрола на копчето за контрола на копчето, бела кутија F
  • Неодамнешно

Копче за контрола на копчето за контрола XAL -B01 BX1-22 1 Контрола на копчето за контрола на копчето, бела кутија

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост. Дизајниран со водоотпорен капак на двојни копчиња за започнување и запирање на вашата опрема.На копчето за притискање е само-заклучување, копчето за исклучување на притискање е автоматско ресетирање. Различна боја за две копчиња, лесен за препознавање, убав изглед и удобен за употреба. широко користено во механичка опрема, машини за текстил, итн. Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост. Дизајниран со водоотпорен капак на двојни копчиња за започнување и запирање на вашата опрема.На копчето за притискање е само-заклучување, копчето за исклучување на притискање е автоматско ресетирање. Различна боја за две копчиња, лесен за препознавање, убав изглед и удобен за употреба. широко користено во механичка опрема, машини за текстил, итн.