Шрафцигер Нови магнетна висока тврда челик шрафцигер парчиња со алатки за завртки за рачки за алуминиумски легури Поставете PH000/00/0/1/2
  • Неодамнешно

Шрафцигер Нови магнетна висока тврда челик шрафцигер парчиња со алатки за завртки за рачки за алуминиумски легури Поставете

DEN 731.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот вклучува : 24 * Заглавувач на шрафцигер Белешки : 1 Ве молиме, дозволете грешка од 0 ~ 1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.Монторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.admin Accountid = 235610528. Различни големини на парчиња шрафцигер дизајнирани за повеќе намени и многу проекти. Со магнетни глави, овие парчиња шрафцигер се погодни за употреба. Направени од премиум челик, овие парчиња шрафцигер се со голема цврстина, долга издржливост, не е лесна за 'рѓа. Рачката за третман на анодична оксидација Алуминиумска легура е удобна за зафаќање, не лизгање и не е лесен за кородирање. Магнетна висока тврда челик шрафцигер парчиња и алуминиумски легури за рачки за рачки за завртки за завртки Поставете описи : прикажани со стручни квалитетни и вкрстени шрафцигер, овие хардвер доаѓаат со доволно големини за да се справат со многу прецизни работни места каде што треба да ги затегнете или олабавите завртки. Кутијата за складирање на легури на алуминиум е со мазни рабови за лесно носење и не е лесно да се кородира. Карактеристики : Различни големини на парчиња шрафцигер дизајнирани за повеќе намени и многу проекти. Со магнетни глави, овие парчиња шрафцигер се погодни за употреба. Направени од премиум челик, овие парчиња шрафцигер се со голема цврстина, долга издржливост, не е лесна за 'рѓа. Рачката за третман на анодична оксидација Алуминиумска легура е удобна за зафаќање, не лизгање и не е лесен за кородирање. Широко се користи за поправка на часовник, камера, радио, компјутер, мобилен, итн. Сите овие хардвер се спакувани во алуминиумска кутија за легура за лесна употреба и складирање. Спецификации : Состојба : 100% сосема нов материјал : Алуминиумска рачка на легура и кутија, челични шрафцигер парчиња шрафцигер битови цврстина : 60 ​​HRC шрафцигер Бит Тип : PH000/00/0/1/2.