Sawqf Universal Mini Mini Mobile Thognal Caling Fan Radiator Turbo Hurricane Game Cooler Мобилен телефон Кул топлински мијалник за топлина
  • Неодамнешно

Sawqf Universal Mini Mini Mobile Thognal Caling Fan Radiator Turbo Hurricane Game Cooler Мобилен телефон Кул топлински

DEN 2742.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал на производот : Абс Име : Радијатор на мобилен телефон. Напојување на електрична енергија : УСБ напојување. Употреба : Snap-On. Користете : Совршено за мобилните телефони со големини од 4-6,7 инчи. Материјал на производот : Абс. Име : Радијатор на мобилен телефон. Напојување на електрична енергија : УСБ напојување. Употреба : Snap-On. Користете : Совршено за мобилните телефони со големини од 4-6,7 инчи. Материјал на производот : Abbname : Mobile Thone Radiator Power Supply : USB напојување со напојување : Snap-Onuse : Совршено за мобилните телефони со големини од 4-6,7 инчи Производство Големина : 45*76*16mm/1.63inpackage Вклучен : 1 x мобилен телефон Radiator1 X USB Cable Attention : Ве молиме, дозволете грешка од 0,5-1 инчи поради рачно мерење. Бидејќи различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведените слики, благодарам за разбирањето на вашиот поголем стил и потопување на игри.