Diono FOX карактер Детски мини задно пакување Toddler Leash & Harness за безбедност на децата, со ленти за рамо за рамо за удобност на децата
  • Неодамнешно

Diono FOX карактер Детски мини задно пакување Toddler Leash & Harness за безбедност на децата, со ленти за рамо за

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подолу информациите се само за пакување Мини ранец и безбедносни узди - Забавен ранец на карактер со одвојување на безбедност, совршени за дневни патувања, градинка и одмори. Безбедна безбедносна температура - Безбедна лесна за прицврстување и врвна рачка за грабнување обезбедува дополнителна безбедност во преполни области за да можете да го задржите вашето дете безбедно и близу. Просторија за Essentials на Toddler - Се одликува со лесен пристап од мрежи, безбеден патент, и корисен преден џеб за сите нивни најважни работи. Удобно и безбедно - лесен клик на градите е едноставна за прикачување, со ленти за рамо на рамото што можат лесно да се прилагодат како што расте вашето дете. Персонализирана ознака за име - ознака за име внатре за ситни патници да го персонализираат својот нов ранец!. Подолу информациите се само за пакување. Мини ранец и безбедносни узди - Забавен ранец на карактер со одвојување на безбедност, совршени за дневни патувања, градинка и одмори. Безбедна безбедносна температура - Безбедна лесна за прицврстување и врвна рачка за грабнување обезбедува дополнителна безбедност во преполни области за да можете да го задржите вашето дете безбедно и близу. Просторија за Essentials на Toddler - Се одликува со лесен пристап од мрежи, безбеден патент, и корисен преден џеб за сите нивни најважни работи. Удобно и безбедно - лесен клик на градите е едноставна за прикачување, со ленти за рамо на рамото што можат лесно да се прилагодат како што расте вашето дете. Персонализирана ознака за име - ознака за име внатре за ситни патници да го персонализираат својот нов ранец!.