31,5G пердув 120 1S F411 AIO Ultra-лесен затворен 3 инчен FPV Racing Drone PNP со 5.8G 400MW VTX RunCam Nano 3 FPV камера
  • Неодамнешно

31,5G пердув 120 1S F411 AIO Ultra-лесен затворен 3 инчен FPV Racing Drone PNP со 5.8G 400MW VTX RunCam

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Супер тивка моќ, декомпресија во затворен простор Опремено со различен канопис. Супер тивка моќ, декомпресија во затворен простор. Опремено со различен канопис. Спецификација : Модел : 120 Име на артикалот : 120мм меѓуоскино растојание F4 1 S 3 инчен FPV Racing Drone верзија : PNP без Големина на приемникот : 160x160x26mm Тежина : 31,5g без контролер на лет на батерија : F411 Контролер на летот AIO 6 A 6 A 1-2 S ESC ESC без четка мотор : F1102 1102 7800 KV Motor Motor Propeller : Avan Mini 3024 Propeller VTX : 5.8 G 400 MW VTX FPV камера : Runcam Nano3 Пакет Вклучен : 1x пердув 120 FPV дрон.

  :