Meyda Tiffany 11884 63 High Urn рачка под подот
  • Неодамнешно

Meyda Tiffany 11884 63 High Urn рачка под подот

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секоја ставка од Мејда Тифани е уникатно рачно изработено уметничко дело Природните варијации во широк спектар на материјали што ги користиме за да создадеме секој производ на Meyda, ја прават секоја ставка ремек -дело на своја. Фотографиите се општа претстава на производот. Боите и дизајни ќе се разликуваат. Секоја ставка од Мејда Тифани е уникатно рачно изработено уметничко дело. Природните варијации во широк спектар на материјали што ги користиме за да создадеме секој производ на Meyda, ја прават секоја ставка ремек -дело на своја. Фотографиите се општа претстава на производот. Боите и дизајни ќе се разликуваат. Секоја ставка од Мејда Тифани е уникатно рачно изработено уметничко дело. Природните варијации во широк спектар на материјали што ги користиме за да создадеме секој производ на Meyda, ја прават секоја ставка ремек -дело на своја. Фотографиите се општа претстава на производот. Боите и дизајни ќе се разликуваат.