Кетрин Бигелоу - Нулта Темна триесет автограм потпиша 8х10 фотографија
  • Неодамнешно

Кетрин Бигелоу - Нулта Темна триесет автограм потпиша 8х10 фотографија

DEN 1104.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кетрин Бигелоу - Нулта Темна триесет автограм потпиша 8х10 фотографија Автентичен и рачно потпишан од Кетрин Бигелоу. Сертифициран автентичен со сертификат за автентичност. Доживотно гаранција за автентичност. COA од автограмите Toppix - UACC регистриран дилер #328 Оваа фотографија е потпишана со Кетрин Бигелоу. Оваа фотографија беше потпишана лично на проекцијата за Детроит во Newујорк на 1 август 2017 година. Не ја пропуштајте вашата шанса да го поседувате ова фантастично парче меморијали!.