Irolskdnfh 2 компјутери работно капаче со копчиња џемпери слатка мечка лента вратоврска назад буфантна капи
  • Неодамнешно

Irolskdnfh 2 компјутери работно капаче со копчиња џемпери слатка мечка лента вратоврска назад буфантна капи

DEN 239.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Затворање на влечење. ♥ Симпатични печатени работни капачиња ♥- 2 парчиња вклучени модни работни капи. Секоја буфантска капа е отпечатена со убави обрасци, многу привлечни и функционални; Направете го вашето работно време посреќно и користено како модерен додаток за да ги надополни вашите секојдневни облеки. ♥ Квалитетна полиестерска ткаенина ♥- Ова капаче за чистење ја усвојува лесната полиестерска ткаенина со памучна џемпери, мека, дише и пријателска за кожата, кул удобност за да понуди одлично искуство за носење и совршено за цел ден. ♥ Копче Вградената џемпери има добра способност за влага за влага, избегнувајте пот да ви се спушти на очите и ве натера да се концентрирате на вашата работа. ♥ Лента ја врзува проширената торбичка за конска опашка може да смести долга густа коса многу убаво за потребата на жените. ♥ широко примена во нашиот секојдневен живот ♥- Овие печатени работни капачиња можат да се применат во канцеларија, дома, училиште и повеќе прилики; Погоден за медицинска работа или убавина, здравствена заштита, домашна работа, сликарство, дрво, грижа за лицето, салата, готвач, готвење, итн; Мора да ги има капачињата со турбан за да спречи нечистотија, непријатен мирис прикачен на косата и да го задржите вашиот најдобар статус на работа. Затворање на влечење. ♥ Симпатични печатени работни капачиња ♥- 2 парчиња вклучени модни работни капи. Секоја буфантска капа е отпечатена со убави обрасци, многу привлечни и функционални; Направете го вашето работно време посреќно и користено како модерен додаток за да ги надополни вашите секојдневни облеки. ♥ Квалитетна полиестерска ткаенина ♥- Ова капаче за чистење ја усвојува лесната полиестерска ткаенина со памучна џемпери, мека, дише и пријателска за кожата, кул удобност за да понуди одлично искуство за носење и совршено за цел ден. ♥ Копче Вградената џемпери има добра способност за влага за влага, избегнувајте пот да ви се спушти на очите и ве натера да се концентрирате на вашата работа. ♥ Лента ја врзува проширената торбичка за конска опашка може да смести долга густа коса многу убаво за потребата на жените. ♥ широко примена во нашиот секојдневен живот ♥- Овие печатени работни капачиња можат да се применат во канцеларија, дома, училиште и повеќе прилики; Погоден за медицинска работа или убавина, здравствена заштита, домашна работа, сликарство, дрво, грижа за лицето, салата, готвач, готвење, итн; Мора да ги има капачињата со турбан за да спречи нечистотија, непријатен мирис прикачен на косата и да го задржите вашиот најдобар статус на работа.