Гу-ки антички месинг кујнски кабинет влече 3 инчи центар до центар, гроздобер
  • Неодамнешно

Гу-ки антички месинг кујнски кабинет влече 3 инчи центар до центар, гроздобер

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Нулта серија】 Zero ја претставува оригиналната форма, Goo-ki Retro Pulles Replicate Classic, има античка боја, ви донесе ново искуство за подобрување на домот 【Класично】 Единствено гроздобер искуство. Гу-ки ретро влечењето е завршено во антички месинг, ви дава силно чувство за гроздобер визуелно. 【Обезбедување на квалитет】 Goo-ki Кабинетот Повлечете го изработено од висококвалитетна легура на цинк, обоена со процес на електропланирање, кој не е лесно да се избледи и има силен отпор на корозија. 【Што има во пакетот】 6 пакувачки кабинети влече, секое влечење е опремено со 2 завртки (1inch + 1,77inch отцепени завртки) погодни за ормани со дебелина од 0,7 инчи-1,7 инчи. 【Совршена услуга】 Ние ќе одговориме на какви било прашања што ги имате брзо и трпеливо. Ако не сте задоволни, ќе ви вратиме во целост без прашања. Различни од традиционалните влечења од не'рѓосувачки челик.goo-ki повлекувања можат да ги задоволат вашите персонализирани потреби за подобрување на домот. Ние направивме многу напори да го направиме животот интересен. Goo-ki кабинетот повлекува е идеален избор на дизајн на внатрешно опкружување. Секој производ се подложува на строга инспекција. Инсталирајте го сами и дајте целосна игра на вашата креативност. Може да се примени на различни ормани, гардероби, фиоки, плакари. Тим за професионален дизајн. Одбијте да останете непроменети. Карактеристични влечења. Деликатна завршница на површината. Интегриран процес на производство. Вклучени завртки.