Сервалин рачно изработен раб од шифон свилена лента газа омбре бои табела Bluem & розови панделки поставени за покани за венчавки, невестински букети, подароци за зав?
  • Неодамнешно

Сервалин рачно изработен раб од шифон свилена лента газа омбре бои табела Bluem & розови панделки поставени

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шифон Големина : 1,5 "широк x 1,5yd долга боја по боја во табелата , вкупно 4 парчиња 6 јарди, совршени за правење елегантни обвивки за букет, декорација на лак, завиткување на подароци за празници. Детален додаток за свадба : свадбени букети за свадби, декорација на свадбени покани, стол Цвеќиња, исто така може да се користат како бебешки туш, украсување на домашни забави и појавување на домашни занаети : венци, ракотворби, декорација на облека, итн. Мека текстура, лесен допир, секоја пакет панделки има 4 различни бои, убаво појавување на бои, што може да заштеди Вие неволјите за избор, различни бои можат да одговараат на различни стилови на теми. Боемски, идиличен стил на фарма, елегантен ретро стил, итн. Деталите што одговараат на вашата свадба секогаш можат да се најдат тука. Секој чекор од оваа лента е рачно изработен, вклучително и боење, кинење во панделки и распрскувани. ви даваат едношалтерска продавница за шопинг, сите прашања може да се контактираат во секое време, ќе дадеме се од себе за да го решиме за вас. Големина : 1,5 "широк x 1,5yd долга боја по боја во табелата , вкупно 4 парчиња 6 јарди, совршени за правење елегантни обвивки за букет, декорација на лак, завиткување на подароци за празници. Детален додаток за свадба : свадбени букети за свадби, декорација на свадбени покани, стол Цвеќиња, исто така може да се користат како бебешки туш, украсување на домашни забави и појавување на домашни занаети : венци, ракотворби, декорација на облека, итн. Мека текстура, лесен допир, секоја пакет панделки има 4 различни бои, убаво појавување на бои, што може да заштеди Вие неволјите за избор, различни бои можат да одговараат на различни стилови на теми. Боемски, идиличен стил на фарма, елегантен ретро стил, итн. Деталите што одговараат на вашата свадба секогаш можат да се најдат тука. Секој чекор од оваа лента е рачно изработен, вклучително и боење, кинење во панделки и распрскувани. ви даваат едношалтерска продавница за шопинг, сите прашања може да се контактираат во секое време, ќе дадеме се од себе за да го решиме за вас.