Битс на чекори за дупчење 4-12 4-20 4-32mm HSS кобалт чекор вежба бит група азот со голема брзина на челик спирален метален конус триаголник
  • Неодамнешно

Битс на чекори за дупчење 4-12 4-20 4-32mm HSS кобалт чекор вежба бит група азот со голема брзина на челик

DEN 523.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вежби за чекор брзо и непречено вежбајте дупки во челик, алуминиум, дрво, пластика, итн Тип : Чекор вежба. Материјал : челик со голема брзина. Специфичен дизајн на чекори, една вежба за многу големини, многу удобна. Материјал за сечење : Ironелезен лист, алуминиум, табла за изолација, дебелина на дрво ПВЦ плоча во 4мм. Дупката со вежба може да игра најразлични. Издржлив да се задржи нов сјај долго време. Феатура : Специфичен дизајн на чекор, една вежба за многу големини, многу удобно. Материјал за куќиште : железен лист, алуминиум, табла за изолација, дебелина на дрво ПВЦ плоча во 4мм. Дупката со вежба може да игра Разновидност на специфични.