Додатоци за мелница за мелница за мелница од 1/2 dia 50py околу тркалезно полирање тампон тампон подлога тркала тркала жолто
  • Неодамнешно

Додатоци за мелница за мелница за мелница од 1/2 dia 50py околу тркалезно полирање тампон тампон подлога тркала

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : тркало за тампонирање; боја : жолта Дијаметар на дупката : 12мм/0,5 "(1/2"); Големина на тркалото : 250х 15мм/10 "x 0,6" (d*t). Количина : 50; Материјал : пластика, мешавини од памук. Нето тежина : 320g. Содржина на пакетот : тркало за тампонирање 1x. Име на производот : тркало за тампонирање; боја : жолта. Дијаметар на дупката : 12мм/0,5 "(1/2"); Големина на тркалото : 250х 15мм/10 "x 0,6" (d*t). Количина : 50; Материјал : пластика, мешавини од памук. Нето тежина : 320g. Содржина на пакетот : тркало за тампонирање 1x. Ова тркало за зашиени памучни тркала работи со вашата вежба за напојување за грубо тампонирање и сечење на скоро секој материјал од завршување на метал и пластика до автоматска работа, ова тркало за тампонирање е одлична алатка за различни апликации.