Кратки совети за нокти ковчези за ковчег на нокти - BTARTBOX SOFT GEL X Совети за нокти 2 во 1 Неутрални совети за X -CAT со врвови за прајмер, пред -обоени ултра вклопени лажни но
  • Неодамнешно

Кратки совети за нокти ковчези за ковчег на нокти - BTARTBOX SOFT GEL X Совети за нокти 2 во 1 Неутрални

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Патентирани 2 во 1 неутрален совети за гел со х-палто со буквар за врв] Со патентираната технологија, овие се добро комбинирани со совети за меки гелови и буквар за врвови (ова вклучуваат само совети за нокти од 150 парчиња), што го прави ноктот да го врати посилниот мат и повеќе Ефективно отстранете ја маснотијата за нокти однапред, така што ноктите се посилни лепење со лепак за нокти Тие се подготвени да носат, не е потребно полски лак за гел и нема време за сушење. Создадете светло, пре-превозно подобрување на ноктите за 20 минути или помалку! Заштедете повеќе време!. [Иновативен природен изглед Ултра одговара] Советите за кратки нокти на BTARTBOX се полутранспарентни. Секоја нокти има засилено вклопување кон кутикулата за да ви го даде најприродниот изглед! Плус, полутранспарентната, природна боја на дишење е совршена за какво било приклучување!. [Надградба на 15 големини одговараат на сите нокти] Ноктите за ковчег на btartbox обезбедуваат 15 големини од 0 до 14, 10 совети за секоја големина , вкупно совети од 150 парчиња. Со професионалната база на податоци за големината на ноктите во САД, ние нудиме најкористени 15 големини, го олеснуваме наоѓањето на оној што ви одговара. [Револуционерниот мек гел материјал се вклопува и со рамни и заоблени нокти] BTARTBOX лажни нокти лажен печат на ноктите направени од најновиот натопено мек гел материјал, што е попривлечно и поприродно. Тие можат да се вратат во форма по свиткување, нема трага и пукнатина, и со патентирано градење на обликот на ноктите, може совршено да го наполни јазот. [Најдобри екстензии на ноктите некогаш] BTARTBOX меки гелови со совети за нокти на ноктите совршено од кутикула до слободен раб. Последните 4 недели со соодветна примена. Задоволни од сите ваши различни потреби, притиснете на ноктите, екстензиите на ноктите, основните совети за нокти немаат потреба да се применуваат полски за основни гелови, идеални избори за подароци. [Патентирани 2 во 1 неутрален совети за гел со х-палто со буквар за врв] Со патентираната технологија, овие се добро комбинирани со совети за меки гелови и буквар за врвови (ова вклучуваат само совети за нокти од 150 парчиња), што го прави ноктот да го врати посилниот мат и повеќе Ефективно отстранете ја маснотијата за нокти однапред, така што ноктите се посилни лепење со лепак за нокти. Тие се подготвени да носат, не е потребно полски лак за гел и нема време за сушење.