Уред За реставратор на коса Бричење Машини За Бричење Коса Едно Отстранување Во Носот Пет Градинарски Коса Мултифункционална Нега На Коса Мрсна Коса Регенератор
  • Неодамнешно

Уред За реставратор на коса Бричење Машини За Бричење Коса Едно Отстранување Во Носот Пет Градинарски Коса Мултифункционална

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Мешавина Заоблени Без Рабови И Агли, Чисти И 2. Еден Фурнир, Грижа За Младата Кожа 3. 1 Главен Мотор, 1 Основна Плоча, 1 Глава за Бричење, 1 Глава За Сечење Веѓи, 1 Глава за Сечење На Носот, 1 Глава за Миење Лице, 1 Глава За Масажа, 1 Четка за Чистење, 1 англиски Рачен Правилник За Коса Стилист Шеа Путер За Текстура На Косата Длабок Регенератор Оставајќи Регенератор За Брановидна Коса. Уред За реставратор на коса Бричење Машини За Бричење Коса Едно Отстранување Во Носот Пет Кастрење Коса Мултифункционална Нега На Коса Мрсен Регенератор За Коса 1 Главен мотор, 1 основна плоча, 1 глава за бричење, 1 глава за сечење веѓи, 1 глава за сечење на носот, 1 глава за миење лице, 1 глава за масажа, 1 четка за чистење, 1 англиски прирачник1. Заоблени без рабови и агли, Чисти и 2. Еден фурнир, грижа за младата кожа 3.