Втора Кожа Ноиз-Дави з. ц. т-днк/За Аквос Телефон сс 205ш/Софтбанк СС205-АБВХ-199-К004
  • Неодамнешно

Втора Кожа Ноиз-Дави з. ц. т-днк/За Аквос Телефон сс 205ш/Софтбанк СС205-АБВХ-199-К004

DEN 672.48

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и дизајни! Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и дизајни!. Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! Опис на производот : AQUOS ТЕЛЕФОН ss 205sh / Soft Bank случај со целосно печатење на оригиналот Z. т-днк од уметникот Ноиз-ДАВИ. [Спецификации] Материјал : тело На Куќиштето/обработка НА СТОМАЧНИ мускули : пренос на филм, опсег на печатење на завршна облога : целосно печатење [компатибилни модели] АКВОС ТЕЛЕФОН сс 205ш / Софтбанк ексклузивно *Спецификациите може да се променат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со приложено куќиште (само кабел) што не е компатибилно со полначи од типот на работната површина. Може да има случаи кога бојата на куќиштето може да избледи поради технологијата на производство. Ви благодариме за разбирањето. [За Времето На Испорака] *бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчија, може да потрае и до 3 недели пред испораката. Ве молиме признајте.