Полициските Службеници Љубов Израз Монета, Рефус Пакет од 10, Подарок На Благодарност за Спроведување на Законот &засилувач; Јавни Службеници, Спомен Џеб Знак На Мол
  • Неодамнешно

Полициските Службеници Љубов Израз Монета, Рефус Пакет од 10, Подарок На Благодарност за Спроведување на Законот

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПОЛИЦИСКИ СЛУЖБЕНИК ЉУБОВ ИЗРАЗ МОНЕТА, МАСОВНО СЕТ од 10 : Овие полицијата љубов израз монети се совршени токени на љубов и благодарност Нашите полицајци секојдневно ги ставаат своите животи на линија-нека знаат колку скапо се ценат нивните жртви и дека се во вашите молитви. СПОМЕН ЏЕБ ЗНАК НА БЛАГОДАРНОСТ : оваа висококвалитетна античка сребрена љубовна изразна монета е одличен начин да ја покажете вашата поддршка, благодарност и благодарност. Дајте му го овој џебен знак за спомен на јавен службеник во вашиот живот како потсетник дека тие се опкружени со луѓе кои ги сакаат и поддржуваат. РАЗМИСЛУВАЈЌИ ЗА ВАС ПОДАРОЦИ ЗА ЈАВНОСТА кажете некому посебно колку ви значат и изразете ја својата љубов со овој едноставен џебен знак на восхит. Овие уникатни знаци на љубов се совршена големина за член на семејството, пријател или сакана личност да носат со себе каде и да одат како потсетник за тоа колку се грижите за нив. ИНСПИРАТИВНА МОНЕТА ЗА СЕКОЈ ДЕН НОСЕЊЕ : овие монети за спомен на наследството може да се ценат во годините што доаѓаат. Иако не можете секогаш да бидете физички со вашите најблиски, оваа монета за љубовен израз ќе ги стави вашите мисли и молитви со нив во дух. ПОТТИКНУВАЊЕ НА ЧУВСТВОТО ЗА БОЖЕСТВЕНА ЗАШТИТА : Фронт : Полициски Грб. Назад : "Бог да ги благослови нашите полицајци. Чувајте ги безбедни и дење и ноќе. Дајте им сила и храброст да го спроведат сето она што е исправно".25" дијаметар, 3мм дебелина. ПОЛИЦИСКИ СЛУЖБЕНИК ЉУБОВ ИЗРАЗ МОНЕТА, МАСОВНО СЕТ од 10 : Овие полицијата љубов израз монети се совршени токени на љубов и благодарност. Нашите полицајци секојдневно ги ставаат своите животи на линија-нека знаат колку скапо се ценат нивните жртви и дека се во вашите молитви. СПОМЕН ЏЕБ ЗНАК НА БЛАГОДАРНОСТ : оваа висококвалитетна античка сребрена љубовна изразна монета е одличен начин да ја покажете вашата поддршка, благодарност и благодарност. Дајте му го овој џебен знак за спомен на јавен службеник во вашиот живот како потсетник дека тие се опкружени со луѓе кои ги сакаат и поддржуваат. РАЗМИСЛУВАЈЌИ ЗА ВАС ПОДАРОЦИ ЗА ЈАВНОСТА кажете некому посебно колку ви значат и изразете ја својата љубов со овој едноставен џебен знак на восхит. Овие уникатни знаци на љубов се совршена големина за член на семејството, пријател или сакана личност да носат со себе каде и да одат како потсетник за тоа колку се грижите за нив. ИНСПИРАТИВНА МОНЕТА ЗА СЕКОЈ ДЕН НОСЕЊЕ : овие монети за спомен на наследството може да се ценат во годините што доаѓаат. Иако не можете секогаш да бидете физички со вашите најблиски, оваа монета за љубовен израз ќе ги стави вашите мисли и молитви со нив во дух.