Диналон 202254, Полиетилен Картел Сцинтилација Вијала
  • Неодамнешно

Диналон 202254, Полиетилен Картел Сцинтилација Вијала

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цена за Пакување од 2000 парчиња Цена за Пакување од 2000 парчиња. Специјалната оценка на полиетилен со висока густина постигнува најдобра ефикасност на броење со најниска позадина. Брзо монтирање затворање отпорно на истекување со конец за брзо извртување.